Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Невиховані туристи викликають гнів жителів Венеції

Невиховані туристи викликають гнів жителів Венеції
Італійське місто Венеція стало жертвою популярності серед туристів і потрапило в скрутну ситуацію. З огляду на те, що відпочивальники під час своїх подорожей дуже часто проявляють свої не самі кращі якості.
Щороку гостинна Венеція приймає, щонайменше, близько двадцяти п'яти мільйонів туристів. Особливо популярним місто стає упродовж усього літа, а також в першій половині осені. За словами керівника місцевої туристичної ради, Венеція - це не музей, тому для туристів і для городян було б непогано знайти між собою взаєморозуміння. Ця заява була зроблена після одного інциденту, із-за якого розсердилися не лише місцеві жителі, але і члени уряду.
Причиною сильного обурення став випадок з молодою італійською парочкою, які вирішили викрасти гондолу, щоб влаштувати собі невелику розвагу. У іншому випадку троє подорожуючих друзів розбили свої намети безпосередньо на одному зі знаменитих венеціанських мостів.
Така нешаноблива поведінка туристів обурила городян і вони стали рішуче вимагати встановити плату за прохід туристів по мосту Свободи, який сполучає материк і острів Венеції. На думку одного з венеціанців, із-за туристів в місті завжди твориться безлад і беззаконня, тому вони повинні платити за те, що гуляють по острівній частині міста.
Такої ж думки і туристична рада. Найбільше обурює місцевих жителів наполовину оголений вид гостей, як демонстрація жахливих манер. Тому венеціанці мають намір якось з цим боротися, хоча ще не вирішили яким чином.

Опубликовано: 25.08.2015 20:52

Невоспитанные туристы вызывают гнев жителей ВенецииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia