Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Загадкові землі Трансільванії

Загадкові землі Трансільванії
Трансільванія до цього дня оточена безліччю чуток, які здатні викликати у будь-якого з нас смутні асоціації. Проте варто відмітити, що це країна одна з найпрекрасніших завдяки її пейзажам, які відрізняються своєю казковістю. Туристи їдуть сюди звідусіль, і їх не лякає непроста репутація тутешніх місць, яка пов'язана зі знаменитим графом Дракулой.
Знаходиться Трансільванія між Східними і Південними Карпатами на плато. В середні віки вона мала статус незалежної держави, межі якої знаходилися під надійним захистом саксів. Сакси вважаються вихідцями з Німеччини. Цей войовничий народ залишив після себе множину замків.
Територія Трансільванії покрита лісами, які дивним чином там ростуть. Проте вони відрізняються своєю прекрасною невинністю, не дивлячись на те, що розташовані в самому центрі Європи. Варто відмітити, що країна не має доріг з твердим покриттям. Тому для власників позашляховиків тут завжди знайдуться пригоди, не дивлячись на розміри і конфігурації їх залізних коней.
Ліси у високогірній місцевості змішані і насичені ароматами прогрітої землі і хвої. Місцевість часто закутують вологі тумани, крізь які видимі жовтувато-зелені покриті мохом стволи дерев.
Тут на відрогах гір всюди зустрічаються крихітні сироварні, в яких займаються виробництвом овечого сиру або ж бринзи.
Трансільванія вражає туристів тим, що відвідавши її, стає ясно, що навіть в наш технологічний час все ще існують білі плями і на європейській карті. А життя тут протікає, як і колись в середньовіччі.

Опубликовано: 18.07.2015 13:53

Загадочные земли ТрансильванииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia