Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Високогірне озеро Синевир допомагає лікувати багато недуг

Високогірне озеро Синевир допомагає лікувати багато недуг

    Для багатьох мандрівників відпочинок в Карпатах став улюбленим зайняттям. Карпатські гори славляться багатьма пам'ятками. І одним з найцікавіших є озеро Синевир. Воно розташоване на високогір'ї на відмітці 980 метрів над рівнем моря.
    Створене самою природою Синевир відрізняється тим, що знаходиться дуже далеко від потоку машин, фабричних і заводських будівель. Тому природа навколо нього первозданно чиста. Синевир має значну глибину і оточене з усіх боків лісом. Проте є і деякі обмеження. Оскільки глибина озера досягає 24-х метрів, а також є численні підводні течії. Тому купання тут під категоричною забороною із-за серйозної небезпеки.
    Проте туристи давно полюбили Синевир із-за його цілющих властивостей. Дивовижна чистота природи тутешніх місць сприяє позбавленню від багатьох недуг. Тут можна вилікуватися навіть від астми. Чисте повітря і хвойний ліс є природними цілителями, як для малюків, так і для дорослих.
    Варто відмітити, що вартість відпочинку тут невисока. А зупинитися можна в сучасному готелі, який побудований з брусів. Для відпочивальників тут пропонують спробувати місцеву форель, яку ловлять в гірських річках і через це у неї дивовижний смак. Місцева кухня - традиційна українська з борщем і варениками. Окрім цього тут готують смачні домашні ковбаски.
    Для активних туристів пропонується відвідати численні місцеві музеї. Це коштує недорого, а завдяки ним дізнаєшся і побачиш багато цікавого. Древню легенду про Синевир можна дізнатися від екскурсоводів, яких можна найняти для екскурсії навколо цього озера.
    Тутешні приголомшливі види гарантують безліч красивих знімків, а також незабутні враження.

Опубликовано: 11.07.2015 17:29

Высокогорное озеро Синевир помогает лечить многие недугиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia