Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Швеції з'явиться банк нового зразка

У Швеції з'явиться банк нового зразка
Банк, який буде найпершим у світовій практиці, з'явиться в Швеції. Згідно з новим проектом буде поліпшена соціальна сфера шведської столиці. Таким чином, хочуть зробити підтримку жителям Стокгольма з низькими доходами.
Банк їжі, а іншими словами "соціальний супермаркет" є магазином, де усі товари планують продавати за цінами набагато нижче, ніж в інших супермаркетах Швеції. Тому вони будуть доступні для найбідніших жителів столиці.
Ідея створення подібного супермаркету належить одній з благодійних організацій Стокгольма. У рамках нового проекту вже є домовленість з найбільшими постачальниками Швеції про те, що харчова продукція з терміном придатності, що закінчується, вирушатиме до цього "соціального супермаркету". І там цей товар продаватиметься за пониженими цінами. Те ж правило торкатиметься товарів, в яких торгові мережі з різних причин не потребуватимуть.
В той же час, зіпсована харчова продукція у банк їжі спрямовуватися не буде. Згідно із стандартами європейського законодавства харчові продукти маркіруються по двох типах - це "спожити до" або "придатний до", які мають істотні відмінності. Оскільки в першому випадку навіть якщо зазначений на упаковці термін збіг, і продукт зберігався з дотриманням усіх необхідних умов, то його можна вживати в їжу.
У другому випадку при витіканні вказаної дати продукт вважатиметься непридатним і зіпсованим.
Створюючи банк їжі, благодійна організація планує не лише зробити підтримку бідним верствам населення Стокгольма, але і розв'язати ще одну проблему. Істотно скоротити об'єми харчових відходів, яких щодня викидається більш ніж 600 тонн.

Опубликовано: 25.06.2015 15:27

В Швеции появится банк нового образцаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia