Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Як живеться українцям на Мальдівах

Як живеться українцям на Мальдівах
 Свій переїзд на Мальдіви Николетта вважає долею. Дівчина втратила роботу, тому побачивши вакансію менеджера в турфірму на Мальдівах, вона вирішила випробувати удачу.
 Мальдіви - це архіпелаг, що складається з безлічі дрібних островів, які омиваються океаном. Власного виробництва в країні немає, тому все імпортується і ціни в два рази вищі, ніж у сусідів. У Мале можна знайти декілька продуктових магазинів з непоганим асортиментом. Там є майже все. Проблемою можна вважати хліб і молочні продукти. Хліб тут позбавлений смаку. Проте можна знайти сметану. Овочі і дивовижні фрукти продаються відмінної якості за низькими цінами в невеликих магазинчиках.
 Люди тут виявилися дуже доброзичливими. Завжди можна знайти і допомогу, і підтримку. Тому навіть робота здається просто якоюсь розвагою, якщо не сказати відпочинком. Тут дуже багато креативних людей. Дівчина подружилася з музикантами, художниками і графічними дизайнерами. Її життя на чужині стало яскравіше і цікавіше.
 Після того, як Николетта переїхала працювати в готель, її життя стало ще більше здаватися раєм. Ніяких стресових ситуацій, ніяких складнощів - усі співробітники як одна велика сім'я.
 На Мальдівах дуже дорога земля, а більшість населення складаються з
з мігрантів. Тому оренда житла складає основну частину витрат приїжджих. А той, хто здає житло в оренду, може працювати в держустановах або приватних компаніях, обіймаючи там хороші посади. Сім'ї з високим достатком прагнуть дати своїм дітям вищу освіту за кордоном. В основному перевага віддається Великобританії, Австралії, Індії.

Опубликовано: 02.04.2015 22:58

Как живется украинцам на МальдивахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia