Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Платним буде посвідка на проживання в Бельгії

Платним буде посвідка на проживання в Бельгії
Уряд Бельгії прийняло рішення ввести закон, за яким посвідку на проживання в їхній країні буде платним. Однак є й винятки, які стосуються в першу чергу біженців, а також тих людей, кому потрібні термінові медичні послуги. Всім іншим, бажаючим проживати в Бельгії, доведеться сплачувати до скарбниці Королівства спеціальний внесок. Цю новину повідомив зовсім недавно Тео Франкен, держсекретар, який займається питаннями надання тимчасового житла та міграцією. Також, не всі будуть платити однакову суму внеску. Вона в першу чергу буде залежати від статусу та фінансового становища мігранта. Студенти будуть платити по 160 євро, таку ж суму будуть платити ті, хто бажає в Бельгії відновити свою сім'ю. Якщо ж будуть люди приїжджати до Бельгії з метою заробітку, то вони будуть змушені заплатити 215 євро. Так само, як вже зазначалося вище, від сплати внеску будуть звільнені біженці і ті люди, які приїхали до Бельгії на лікування.
Крім цього Тео Франкен заявив, що всі отримані від цього нововведення кошти, дозволять тим самим окупити всі послуги, що мають адміністративний характер. Саме тому Королівство Бельгія вирішила вести цей закон, що в свою чергу дозволить контролювати потік біженців в країні, а також поповнити свою казну. Було експертами підраховано, що цей новий закон повинен принести в казну Королівства Бельгія не менш дев'яти мільйонів євро за рік.
Також варто відзначити, що до Королівства Бельгія останнім часом попрямувало величезна кількість трудових емігрантів, і держава не в силах підрахувати їх точну кількість. А новий закон в цьому допоможе, та й до того ж поповнить казну.

Опубликовано: 20.01.2015 16:59

Платным будет вид на жительство в БельгииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia