Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Проект майбутнього Парижа представлений

Проект майбутнього Парижа представлений
Бельгієць здивував усіх, так як представив своє бачення майбутнього Парижа. Виявляється, він поставив мету зробити Париж до 2050 року самим екологічним містом. Його розробка носить масовий характер, так як входить в програму глобального плану по модернізації Парижа. Бельгійський архітектор Вінсент Каллебоіж всім показав, що Париж може стати найбільш екологічно чистим містом у світі. Він представив проект перетворення Парижа в «зелене місто». Основним завданням бельгійського архітектора стала створення глобального плану по становлення еко- Парижа. Перетворення Парижа в зелене місто передбачає збереження всіх міських пам'ятників і визначних пам'яток, а також використання нових технологій. Свою екологічну роботу архітектор назвав Smart City. Саме вона і була представлена в рамках сучасного глобального плану під назвою Climate Energy. Цей план має в собі одну мету-це перетворення до 2050 року Парижа в екологічно чисту територію.
Відзначимо, що Київ, приміром, має статус екологічно чистого міста, однак експерти відзначають, що Київ незабаром може позбутися цього статусу, оскільки погіршилася екологічна ситуація в місті.
Бельгієць запропонував модифікувати звичні оку хмарочоси, засудив їх численними деревами. Масовість дерев неодмінно впишуться в оновлену інфраструктуру Парижа-міста любові. У нових хмарочосах буде пасивні системи опалення, і кондиціонування. Також будуть збиратися і перероблятимуть природні опади. Заплановано виростити вертикальні сади, які будуть допомагати очищати місто. Всі квартири будуть обладнані сонячними батареями, це за словами архітектора значно зменшить витрати на електроенергію і паливо.

Опубликовано: 17.01.2015 14:51

Проект будущего Парижа представленВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia