Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Крижаний готель відкрили в Лапландії

Крижаний готель відкрили в Лапландії
У Лапландії традиційно розпочав свою роботу крижаний готель. Назва у теля говорить сама за себе Icehotel. Він щороку працює з грудня по квітень. Цього року в шведській Лапландії свою роботу знову почав готель з льоду, який традиційно зводиться в період Різдва. У цьому році робота кипіла набагато сильніше, і для будівництва готелю архітектори використовували понад 1600 тонн крижаних брил, а також 30 тисяч кубометрів кристально білого снігу.
Готовий готель має в своєму арсеналі 61 крижаній номер. Лід тут присутній скрізь: і на підлозі, і на стінах і на стелі. Крім крижаних кімнат готель вміщає в себе 72 номери, зроблених з дерева.
Крижані кімнати всередині мають температурний показник до мінуса п'яти градусів. Неповторний інтер'єр кожного номера. 42 художника доклали свою руку до створення даного готелю. Вони приїхали з різних країн для того, щоб створити всередині кожного номера неповторні малюнки. Кімнати прикрашені всілякими орнаментами. Переважали фасади з східної Польщі, так як художники були родом з Польщі.
Вартість за одну ніч перебування в номері мінімум сягає 6 тисяч гривень. У вартість внесена теплий одяг, ранкова сауна, сніданок, рукавички та взуття. Різні розваги щодня організовують для постояльців. Є можливість навчитися майстерності крижаних скульптур. Можна познайомитися з побутом саамів, а також покататися на снігоходах і в традиційних собачих упряжках. У ресторані готелю готують різні страви, використовуючи місцеві екологічно чисті продукти харчування. У крижаних келихах подають шампанське.

Опубликовано: 25.12.2014 14:50

Ледяной отель открыли в ЛапландииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia