Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У міні-готелі треба жити

У міні-готелі треба жити

Москва завжди притягує багато туристів. І я не виняток. Дуже давно хотілося сюди приїхати. Все-таки в столиці має побувати кожен хоча б раз у житті. Зайнявшись такою ідеєю, взяла близьку подругу в супутники і розробила маршрут екскурсій. Хотілося чогось надприродного. Мені здається, таке очікування охоплює майже всіх мало подорожуючих громадян при з'явилася можливості куди-небудь з'їздити.

Першою проблемою було житло. Оскільки планувалося пробути в столиці близько тижня, то приблизно уявляла, в яку суму воно може вилитися. Попередньо переглянувши сайти квартир з добовою орендою, кімнат, великих готелів (чомусь мені раніше здавалося, що чим більше готель, тим нижче там ціни на проживання, а ні), почало охоплювати спочатку розчарування, потім страх, що всі мрії на поїздку звалилися , а потім злість на свою невезучесть.

Як раз в цей момент зовсім випадково потрапила на сайт готелю «Роза вітрів» в Москві. Схопилася за неї, як потопаючий за соломинку. Для мене це був подарунок долі. Розташування цілком мене влаштовувало. Ще б пак, історичний центр міста. Метро практично за рогом, і в теж час не чутно столичного шуму і суєти. Навіть не вірилося, що поруч кипить бурхливе життя.

Нам з подругою вдалося забронювати 2-місний номер онлайн (спасибі сучасним комунікативним технологіям). А ще величезна подяка персоналу за те, що цей номер нас дочекався, а не був відданий тому, хто більше заплатить. Справа в тому, що, як нам потім розповіли, адміністрація періодично влаштовує цікаві акції для своїх клієнтів у вигляді зниження вартості проживання. Тому нам одразу повідомили про приємний сюрприз. Ми бронювали номер на тиждень, і нам дали знижку 20%. Ну чи це не щастя для двох подруг, які вирішили відпочити від чоловіків, дітей і домашньої роботи!

Готель нам дуже сподобалася. Тихо, мило і дуже затишно, ввічливий персонал, а головне - там чисто. Номер обставлений непогано. Було все необхідне: два ліжка, телефон, холодильник, телевізор, кондиціонер, досить місткий шафа. Окремий санвузол з душовою кабіною дуже порадував.

Я не знаю, які є інші міні-готелі в Москві, але ця нам виразно сподобалася. Ми замовили проживання зі сніданком, так як залежуватися не збиралися. Екскурсійна програма зобов'язувала дивитися і отримувати враження. Персонал дуже чуйний. На наші прохання допомогти в пошуку певної адреси охоче відгукувалися, докладно розповідали і показували на карті. Їжа дуже смачна. Там печуть відмінні круасани. Ми навіть додому замовили такі. Привезли рідним в подарунок.

Тиждень пролетів непомітно і дуже швидко. Приємні спогади гріли душу і підтримувалися великою кількістю фотографій. Якщо я ще коли-небудь зберуся до Москви, то обов'язково зупинюся в цій же маленької і затишному готелі. Мені чомусь здається, ні, я просто впевнена, що мене тут зустрінуть, як старого друга, який повернувся додому.

Опубликовано: 01.12.2014 16:09

В мини-гостинице стоит житьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia