Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Перше місто без реклами

Перше місто без реклами
Мер міста Гренобль, що у Франції має намір з 1 січня 2015 заборонити розміщення на вулицях міста будь-якої реклами. Сьогодні в планах зняти близько 326 рекламних щитів і 64 білборда.
Тепер місто планує скасувати свій контракт з компанією JCDecaux, яка є одним з найбільших операторів світу по зовнішній рекламі. Вся зовнішня реклама буде замінена на публічні простору і посадку дерев. Це стало можливим завдяки перемозі на виборах нинішнього мера, у передвиборній програмі якого містилася обіцянка позбавити місто від набридливої зовнішньої реклами.
Якщо цей план дійсно буде втілений в життя, то Гренобль стане першим у світі містом, де зовсім буде зовнішньої реклами на міських вулицях.
Чиновники так само планують висадити на вулицях Гренобля понад півсотні дерев саме в тих місцях, де сьогодні знаходяться точки, зайняті рекламою. Але, незважаючи на радикальність цього рішення, все ж було вирішено залишити рекламу на автобусних зупинках, так як даний контракт вже укладений з компанією JCDecaux до 2019 року.
У Греноблі проживає близько 160 тисяч чоловік. І якщо не продовжить контракт з їхньою компанією на наступний рік, то бюджет міста може не дорахуватися майже 600 тисяч євро. Хоча експерти вірять в успішність проекту з прибирання реклами з вулиць міста. Це в свою чергу дасть ще одну можливість залучити в місто більше туристів, що неодмінно принесе додаткові грошові потоки.
Досвід цього міста не перший у світовій практиці. У 2006 році на таке вже вирішувалося міська рада бразильського міста Сан-Паулу, але місцеві бізнесмени так розгнівалися, що владі довелося здатися і залишити зовнішню рекламу на місці.

Опубликовано: 29.11.2014 16:04

Первый город без рекламыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia