Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Зимовий сезон в Криму

Зимовий сезон в Криму
У наступаючому зимовому сезоні в Криму планується, що буде відкрито 156 об'єктів розміщення, 65 з яких - це будуть курорти і санаторії, а 91 - готелі. Про це розповіли в Міністерстві туризму і курортів Криму.
Олена Юрченко, міністр курортів і туризму півострова розповіла, що зараз всі акценти робляться на оздоровлення та лікування. Для цього в Криму є широкий спектр послуг - СПА, ароматерапія, лікування брудом і т.д. Так само туристичні підприємства розробили самі різні тематичні пропозиція, що відрізняються тривалістю і ціновою політикою, маршрутами.
Сьогодні всі курортні відомства Криму працюють над складанням осінньо-зимових турів, які потім представлять на офіційному сайті міністерства туризму. За словами Юрченка, в новому сезоні вартість відпочинку перебуватиме в межах 1800-30000 рублів. Так само на підкреслила, що кожен об'єкт півострова готує своїм відвідувачам насичену програму для святкування Нового року та Різдва.
Приміром, в Алушті планується провести фестиваль Казантип, а в Судаку пройде новорічний Лас Вегас, в Саках буде організована гавайська вечірка і шоу «В ритмі Сан Ремо».
Варто відзначити, що на деяких порталах вже зараз можна при бронюванні отримати знижку в розмірі від 15 до 50%.

Опубликовано: 07.11.2014 21:13

Зимний сезон в КрымуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia