Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

«Винний місяць» розпочався на Кіпрі

«Винний місяць» розпочався на Кіпрі
Листопад на Кіпрі називають винним. Це пов'язано з тим, що в цей час для туристів відкриваються численні виставки та тематичні заходи. В основному їх відвідування безкоштовне. Винятком є тільки відвідування кількох винних заводів і обіди.
Винний місяць тут стартує 11 листопада. На 18.30 заплановано відкриття фотовиставки в конференц-центрі, яка працюватиме до 28 листопада. Перша дегустація вин відбудеться 12 листопада в готелі Atlantica Miramare, який знаходиться в Лімасолі. Аналогічний захід відбудеться на наступний день в Пафосі, в готелі Aloe Hotel. 15 листопада туристи зможуть відправитися на тематичні екскурсії, які передбачають відвідання виноробних господарств, а так же обіди в тавернах. Екскурсії почнуться в 10.00 в Лімасолі і Пафосі.
В рамках проведення виставки «Винні маршрути Кіпру», яка відбудеться 16 листопада в конференц-центрі Filoxenia, можна буде продегустувати і купити вподобані вам вина. Тут же з 14.00 до 17.00 діти зможуть дізнатися про виноградниках і винах, зможуть пограти в ігри і прийняти участь в конкурсах і вікторинах. Крім того винний місяць буде проводиться і в Ларнаці. Захід триватиме до 24 листопада і буде завершено «Музичної вночі». Цей захід буде, проводиться в Лімасолі в центрі Ланітіс. Крім концерту, гостям запропонують продегустувати тут кіпрське вино.

Опубликовано: 05.11.2014 19:39

«Винный месяц» начался на КипреВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia