Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Основні курорти Чорногорії та особливості відпочинку на них

Основні курорти Чорногорії та особливості відпочинку на них

Для якісного сімейного відпочинку чудово підійдуть такі курорти, як Бечічі, Святого Стефана, Будва і Петровац. Однак, плануючи відпочити або купити нерухомість Чорногорії (для власного відпочинку або ж здачі в оренду), варто знати про те, що піщані пляжі розташовані на півдні, галькові, часто штучні, піщано-галькові і бетонні платформи - на північно - заході. Велика частина пляжів - в затишних бухтах між скель. Пляжі тут різні - платні, безкоштовні, багатолюдні, відокремлені і навіть нудистські.

Здравниці Чорногорії.

Окремої уваги заслуговують спа - курорти в санаторіях та лікувальних здравницях Чорногорії. А мінеральним термам Чорногорії вже десятки сотень років. Чого тільки коштує один інститут Mediterranian Health Center в Ігало, де успішно лікують різні захворювання. Крім того, сьогодні любителі оздоровчого відпочинку з задоволенням відвідують медичні центри "Врамац" в Прчань. Варто відзначити, що сама невинно - чиста природа допомагає оздоровити весь організм. Крім того, що в Чорногорії вкрай сприятливий м'який клімат, тут ще й пляжі, мінеральний склад яких допомагає полегшити ревматичні болі, а також добре впливає на опорно - рухові апарат в цілому. А вода, яка знаходиться в сірчаному джерелі, вкрай ефективна при безплідді.

Кухня Чорногорії.

Крім природи і пляжів, Чорногорія славиться своєю національною кухнею і винами. Порції тут настільки величезні, що не під силу здолати їх любителям смачно поїсти. Кухня в Чорногорії своя, особлива і дуже смачна.

Що слід покуштувати в обов'язковому порядку:

- Негуський сир;

- Каймак, приготований з овечого молока;

- В'ялене м'ясо негуський пршут;

- Ковбаски "чевапчичи";

- Котлета "плескавіца";

- Юшку - пюре "​​Рібл чорба";

- Ягнятину з-під Сача та інші страви.

Не варто також залишати без уваги і місцеві вина, адже виноробство тут має свою багатовікову історію. Вина, вироблені в Чорногорії, дуже цінуються в Європі і вважаються одними з кращих. Цим пояснюється популярність винних турів в Чорногорію. Найвідоміші вина - це Ракия, червоне сухе Vranac і біле сухе Krstac.

Курорти Чорногорії - це пляжі, активний відпочинок і маса розваг. Також дуже користується попитом нерухомість в Чорногорії ціни на яку цілком доступні. Переконатися в цьому можна тут. Щоб не нудьгувати на відпочинку, курорт в Чорногорії можна підібрати заздалегідь по своєму смаку, проаналізувавши доступні варіанти.

Опубликовано: 07.08.2014 13:14

Основные курорты Черногории и особенности отдыха на нихВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia