Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Новий лебединий замок в Німеччині

Новий лебединий замок в Німеччині

Нойшванштайн це унікальний королівський замок в Німеччині, в Баварії, поблизу міста Фюссен. 
Історія замку почалася пару століть тому. Король Баварії Людвіг II, ставши в 18 років королем, наказав побудувати для себе на самотній скелі, недалеко від відновленого його батьком замку Хоеншвангау, де він провів дитинство, замок Нойшванштайн. Замок, побудований з 1868-1886, був споруджений в стилі лицарської фортеці і розкішно обставлений. Загадкова смерть Людвіга в 1886 зупинила будівництва, багато кімнати так і не були декоровані. Майже відразу ж після смерті Людвіга замок був відкритий для публічного відвідування. 
Виконана в романтичному стилі фортеця з п'ятиповерховим палацом з її багаторазовими ремінісценціями з театрального світу Ріхарда Вагнера стала в наші дні втіленням романтичної середньовічної фортеці. Назва фортеці «Новий лебединий замок» пов'язана з епітетом Лоенгріна «Лебединий лицар». Кожен зал замку присвячений тим чи іншим героям і сюжетів з опер Вагнера. Найбільш відомі: мармуровий тронний зал, їдальня, оброблена дубовими панелями, неоготична королівська опочивальня, вітальня, зал співаків (займає всю східну частину четвертого поверху, замислювався як місце для постановок опер Вагнера, зараз тут проходять концерти). 
Найкращий вид на замок відкривається з мосту Марієнбрюкке. Сюди з'їжджаються тисячі туристів, щоб відчути повноту самотності замку. 


Опубликовано: 09.07.2014 23:07

Новый лебединый замок в ГерманииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia