Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Сніжне королівство

Сніжне королівство

Королівство Норвегія розташоване в західній частині Скандинавського півострова , на півночі Європи. Вона унікальна своїми контрастами і розмаїтістю. Територія величезна , а чисельність населення мала, тому тут весь час знаходишся з природою наодинці . Пообідав у міському ресторанчику , відправився в ліс на велосипеді , на зворотному шляху занурився в місцеве озеро - навколо вас завжди незаймана природа . Тут 21 національних парків , тому завжди є вибір, куди відправитися подорожувати.

Територія країни довгі тисячоліття була покрита льодовиком , поки одного разу він не відступив , залишивши на пам'ять відомі нам фіорди - глибокі ущелини , що стали візитною карткою Норвегії . А ще країна славиться полярними і білими ночами , прекрасними водоспадами , гірськими льодовиками , північним сяйвом і широкими озерами.

З моменту визнання Норвегії самостійною державою ( в 1905 р.) минуло трохи більше століття. За цей період норвежці , що промишляли століттями рибальством , перетворилися на одних з розвинених і благополучних жителів. Спочатку були відкриті нафтові родовища , паралельно розвивалося кораблебудування , потім стала розвиватися лісова і целюлозно-паперова галузь , завдяки чому Норвегія отримала статус благополучної країни . А згідно зі звітом ООН від 2009 року про рівень життя в 182 державах , країна очолює список найбільш розвинених країн світу.

Опубликовано: 21.05.2014 17:57

Снежное королевствоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia