Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Країна, яку не можна зрозуміти

Країна, яку не можна зрозуміти

У дивовижної і загадкової країні Індії стільки визначних пам'яток , що вистачить на роки пам'яті. Подорожуючи по країні , ви поринете в непрохідні джунглі , помилуєтесь горами , викупаєтеся в Індійському океані і Аравійському морі , побуваєте в галасливій Калькутті і начебто мертвому Мадураї. Тут чергуються місця , в яких ніби застигло час , з місцями , в яких через край б'є енергія . Важко зрозуміти розумом країну Індію , її можна тільки відчувати. Мандрівники кажуть , що Індію можна або любити, або ненавидіти , але їздити туди з байдужістю неможливо.
Тим , хто любить старовину , магію старовини , духовне заспокоєння , знайдуть в Індії свої враження. Тут багато центрів для прихильників йоги і аюрведи , тому вам допоможуть знайти духовне і фізичне здоров'я , внутрішню гармонію. Головне - не лінуватися , а подорожувати , шукати місця , які залишать у вас самі найкращі враження.
Приємно бачити те , як самі індійці відносяться до своєї країни , культурі. На жаль , бідність , злидні і бруд присутні , як і в будь-якій країні , але це не заважає жителям зберігати і оберігати свої традиції свято . На території Індії 27 заповідників. Під суворою охороною знаходяться павич , тигр і квітка лотоса. Тут галасливі весілля , стародавні храми , таємничі заклинателі , зачаровують танці. Туристична інфраструктура розвинена найбільш всього на півдні і заході Індії.

Опубликовано: 17.05.2014 16:52

Страна, которую нельзя понятьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia