Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Красиві символи Риму

Красиві символи Риму

Італійська столиця , як жодне інше місто в світі , багата символами. Одними з найкрасивіших є фонтани . Найзнаменитіший фонтан , до якого з'їжджаються туристи помилуватися , це Треві . Фонтан не просто статуя в чаші , а справжня скульптурно - водна композиція. І займає дана композиція цілу площу , хоч і невелику . Центр композиції складається з величного Нептуна , що стоїть на колісниці у вигляді величезної морської раковини і роздає вказівки водним потокам і морським жителям. Знаходиться Нептун в центрі невеликого озерця із смарагдовою водою і в обрамленні каменю. Декорацією до «спектаклю» виступає палаццо Полі - прекрасний палац у стилі бароко.
Фонтан Треві прославився тим , що побував романтичної декорацією для багатьох художніх фільмів , таких як «Шалено закоханий» з Адріано Челентано і Орнеллою Муті , «Римські канікули» з Грегорі Пеком та Одрі Хепберн. А в кінострічці «Солодке життя» з Марчелло Мастрояні взагалі зіграв головну роль.
Треві особливо гарний пізно увечері і вночі , коли натовп туристів вже розсмокталася , а вода красиво підсвічується лампочками. Відразу виникає відчуття казковості що відбувається , і мимоволі починаєш вірити в прекрасну легенду про трьох монетках і чарівних здібностях фонтану. Це якщо кинеш у фонтан одну монетку , то повернешся в Рим , якщо другий - полюбиш італійця , а третій - скоро вийдеш за нього заміж.

Опубликовано: 19.03.2014 19:12

Красивые символы РимаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia