Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Що Сибір, що Аляска - два берега

Що Сибір, що Аляска - два берега
Вирушимо в невелику подорож по світу і дізнаємося разючу новину з Америки, яку повідомили новини Кіровограда. Група американських громадян створює комітет, названий "Путіна в президенти - приєднаємося до Росії". Даний комітет буде збирати підписи за те, щоб США вступити до складу Росії. Головою комітету обрано Білл Блатскі. Нещодавно він зробив заяви для преси, які в більшості своїй звучали як іронічні висловлювання.
"Ми почали збирати підписи простого американського народу, який хоче зібрати національний референдум. З його допомогою ми вирішимо: залишатися нам економічної кошиком для олігархів, неспроможною країною або вступити до складу Росії, якою управляє добре зарекомендувавши себе людина, що тримає своїх олігархів під каблуком - Володимир Путін" - приблизно така мова звучала з вуст Блатскі.
Блатскі відзначив той факт, що до приєднання до РФ його (і соратників , природно) підштовхнув той факт, що Аляска займає майже п'яту частину від усієї території США . Адже колись Аляска належала Росії. Також Блатскі перебрехав деякі історичні факти, явно бажаючи посилити ефект його іронічного виступу. Він повідомив, що в Каліфорнії є округ Гумбольдт, який названий на честь Олександра фон Гумбольдта - російського дослідника, який "поставив на території США російський прапор". Із слів Блатскі вийшло, що одне з "крутих" місць Америки має пряме відношення до Росії. Хоча історично достовірний той факт, що Гумбольдт в Росії тільки подорожував, а почав і закінчив своє життя в Берліні.
Жартівливий тон ініціаторів референдуму викликав неоднозначні реакції. Противники стверджували, що заклики до приєднання до Росії є антиконституційними . Але прихильники Блатскі заявили, що всі події в Америці , що відбувалися після терору 2011 року, були антиконституційними. Блатскі заявив, що Путін цілком підійде на роль президента Америки і легко переможе, тому що ні один з кандидатів у рівній боротьбі проти Путіна не вистоїть. Наскільки жартівливою є інформація про те, що для Путіна готовий фальшивий паспорт з місцем народження Гавайї, вирішувати присутнім. Але факт бажання виходу зі складу США 29 штатів - у наявності. Барак Обама отримав несподіваний сюрприз у вигляді петицій з підписами 350 тисяч чоловік. Техас, Алабама, Арканзас, Північна Дакота, Міссісіпі, Каліфорнія та інші висловили бажання чітко і грамотно.
Опубликовано: 19.03.2014 15:09

Что Сибирь, что Аляска - два берегаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia