Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Кіно на воді

Кіно на воді

У квітні 2012 року відбувся показ кінофільмів в рамках кінофестивалю «Film on the Rocks». Нічого незвичайного на фестивалі не намічалося , але «родзинка» все-таки була - вона складалася в незвичайності місця проведення. Крихітна бухта в затоці Андаманського моря , що знаходиться між узбережжям Крабі та островом Пхукет , сама по собі мальовнича. Але коли там спеціально для фестивалю побудували казковий кінотеатр , місце набуло інший відтінок . Це було з'єднання первозданної природи з сучасними технологіями. Море зелені , блакитна прозора вода , морські мешканці і легко погойдуюча платформа залучили на кінофестиваль багато гостей. Назвали кінотеатр Archipelago Cinema , а автором проекту став сам Оле Шерен .
Перероблені матеріали послужили для створення великої платформи, а стіни і стеля створила сама природа. Зоряне небо служило відмінною стелею, а прямовисні скелі острова - стінами. У парі десятків метрів від платформи встановили гігантський екран.
Гості стали з'їжджатися на платформу до заходу. Човнярі переправляли їх на човнах у напівсутінку . Сонце повільно сідало за горизонт , і коли останні промені ковзнули в небуття - кінотеатр ожив . Перегляд фільмів у ньому приголомшував , дивував і змушував захоплюватися. Природні звуки води , шелест трави , крики тварин з острова посилювали ефект від перегляду , адже штучними ефектами вже нікого не здивувати. Після закінчення перегляду екран прибрали , а платформу благородно залишили місцевим жителям.

Опубликовано: 15.03.2014 17:43

Кино на водеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia