Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Мамаєва слобода як символ української культури

Мамаєва слобода як символ української культури

У будь-якій країні є місце, яке є її пам'яткою . Таке місце - це гордість і можливість показати гостям країни свою культуру або звичаї. Є і в Києві місце , де будь-який українець зможе поринути в атмосферу далеких 17-18 століть , а кожен приїжджий чоловік познайомиться з колоритом українського народу. Такий гордістю для Києва стала Мамаєва слобода .

    
Цей архітектурний комплекс розташувався на дуже мальовничих землях зовсім недалеко від Хрещатика. Вибираючи готелі у центрі Києва , гості міста матимуть можливість без проблем дістатися до осередку української культури . Саме Мамаєва слобода є символом українського народу , його побуту і повністю розкриває картину козацтва. Це чудове місце відтворено в точності зі старовиною . Тут є і кузня , і шинок , і церква , і хати простих селян. Всі гості мають можливість поринуть в старовинний побут , що панує тут, і випити водиці з криниці , і погарцевать на козацькому коні , відвідати козацьку слобідку , прогулятися по базарній площі і придбати сувеніри для своїх близьких. Більше того , є унікальна можливість навчитися гончарній або ковальського ремесла , верховій їзді , відвідати різні екскурсії . У діючій на території Мамаєвої слободи церкви можна обвінчатися зі своєю другою половиною , замовити хрещення дитини .

    
Дуже часто можна почути , що Мамаєву слободу порівнюють з музеєм. Можливо , це порівняння і доречно , адже тут зберігся дух українського козацтва , який народжує собою культурні та інформаційні уявлення про історичну дійсності тих часів. Те, що багато Київські готелі розташовані зовсім неподалік - це ще один величезний плюс Мамаєвої слободи , так як можна приїхати прямо з ранку і порибалити на місцевому озері , подихати свіжим повітрям , поскакати на козацькому коні.

    
Дивлячись на всю мальовничу красу даної місцевості , здається , що повертаєшся в той час , коли ці землі належали Михайлівському собору і тут був український хутірець , з вигоном , пасіками , ставком . Тут все як справжнє: гармати і ті відлиті за старовинними ескізами. А скільки витрачено часу садівниками на озеленення , вибудовування живих огорож. Більшість об'єктів української народної архітектури в точності повторюють архітектуру 17-18 століть.

    
У сучасному світі Мамаєва слобода є одним з головних місць відпочинку в Києві. Її метою можна визначити відтворення стародавніх обрядів і зміцнення в пам'яті молодого покоління українських традицій. Під час національних або релігійних свят можна відвідати народні гуляння , які тут проходять. Для іноземних гостей проводяться екскурсії іноземними мовами , є можливість приміряти українські костюми або постріляти з козацької гармати . Будь-який гість Мамаєвої слободи не зможе залишитися байдужим до неї.

Опубликовано: 10.03.2014 10:07

Мамаева слобода как символ украинской культурыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia