Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Незвичайні ярмарки

Незвичайні ярмарки


Валькенбург , Голландія. Найбільш незвичайний шопінг чекає тут під землею. Лабіринти , гроти і печери приховують кладень товарів і подарунків. Тут розгортається справжнє святкове дійство на тлі похмурих підземних катакомб . Спускаючись в підземеллі , не забувайте оглядати стіни з унікальними фресками.
Прага , Чехія. Казкове Різдво Ісуса ніде в світі не представлено в такому унікальному вигляді , як на празькій ярмарці. Інсталяції придумані зі смаком і залученням справжньою живності. Дітям приділяється головна увага на цьому святі - святкові концерти , катання в екіпажах , смачні частування і ошатна ялинка на Вацлавській і Староміської площах.
Кельн , Німеччина . На одне місто припадає аж шість святкових ярмарків. На одній малюки можуть скуштувати смачні солодощі , на іншій - прокотитися на розписний каруселі , на третій - відвідати каток , на четвертій - побродити по плавучому ринку , на п'ятої - помилуватися іграшковими Санта-Клаусами, на шостій - побачити предмети , що виготовляються середньовічними ремісниками .
Цюріх, Швейцарія . Найбільш критий ярмарок Європи в основному відвідується багатими світу цього. Вона проходить в холі залізничного вокзалу. Окрасою ярмарку є ялинка , розкішна жива красуня , прикрашена не кулями та іграшками , а справжніми кристалами від Сваровскі .
Відень, Австрія. Тут найстаріший базар у Європі , йому більше 700 років. Відправляйтеся до Ратуші на запах смажених каштанів, глінтвейну , цукрової вати і цукатів .

Опубликовано: 07.03.2014 17:04

Необычные ярмаркиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia