Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Мармуровий собор, печера і каплиця

Мармуровий собор, печера і каплиця

Недалеко від чилійського міста Чиле-Чіко, на кордоні Аргентини та Чилі, розташувалося одне з найглибших озер світу - Lago General Carrera ( чилійське назва) або Lago Buenos Aires ( аргентинське назва). Льодовикове озеро розкинулося на площі близько 2 тисяч квадратних кілометрів. Але прославилося воно більше своїми геологічними утвореннями . Найпопулярніші з них - це Мармуровий собор, каплиця і печера . Ці гроти в минулому були укриті водою, але з глобальним потеплінням рівень води знизився, і світу постали краси озера.
Численні колони і тунелі утворилися під впливом хвиль протягом 6000 років, але насправді вони не з мармуру. Стіни печер і лабіринтів складаються з вапняку, який в бірюзовою воді дає дивовижні відтінки блакитного і синього. За відомостями деяких вчених , найдальші , приховані від очей людини, печери насправді складаються з справжнього мармуру, але дістатися до них нікому ще не вдавалося.
Неземні ландшафти Мармурових печер притягують в Чиле-Чіко величезну кількість туристів, охочих на власні очі побачити мальовниче творіння природи. У місті для них організовуються екскурсії: каяки або маленькі прогулянкові катери курсують до Мармурового собору, де заходять під блакитні склепіння просторих гротів вітіюватого лабіринту. Там туристи можуть на власні очі переконатися , що рекламні плакати , що закликають їх помилуватися дивом світу, не брешуть.

Опубликовано: 13.01.2014 18:25

Мраморный собор, пещера и часовняВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia