Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Тури до Чехії з Москви з відвідуванням знаменитих замків

Тури до Чехії з Москви з відвідуванням знаменитих замків

Чехія славиться своїми туристичними маршрутами за старими районам Праги і окружним містах і селах з середньовічною історією. Тури до Чехії з Москви можна відразу замовити з певною тематикою прикладом може служити традиційні тури по замках середньовіччя.

    
У столиці Чехії Празі таких замків декілька і вони, звичайно включені в програму огляду, але не варто обмежуватися тільки Прагою. В околицях столиці є багато цікавих для відвідування пам'яток історії та архітектури. Вибираючи тури в Прагу , ціни яких передбачають відвідання та навколишніх пам'яток , туристи значно розширюють кругозір огляду дивовижних місць Чехії.

    
Недалеко від Праги знаходиться один з найбільш старовинних красивих замків Європи середньовічний замок Збирог , побудований в кінці XI століття. Багатовікова історія замку зберігає безліч таємниць , загадок і, звичайно , старовинних легенд. Зараз замок Збирог відкритий для відвідування туристів .

    
Замок Чеський Штернберк багато століть належав однойменним роду , побудований на скелі і виглядає скоріше як могутня фортеця , ніж палац . Цей замок неприступний зовні і дуже гарний зсередини , в ньому представлені шикарні покої князів Штенберков в часи їхнього розквіту.

    
Чудовий замок Карлштейн - цей замок найвідоміший в Чехії , його історія пов'язана безпосередньо з королівським родом , тому що заклав його король Карл IV в 1348 році. Перший камінь , закладений королем , так і називає « Карлов камінь» , а освячений він був першим єпископом Празьким Арношт , який був другом і радником короля. Історія Карлштейна захоплююча і таємнича, з замком пов'язано чимало легенд , це один з улюблених маршрутів туристів.

    
Також неподалік від Праги знаходяться замок Кнопіште з дуже красивим парком і внутрішнім оздобленням , в ньому була резиденція останнього чеського імператора Франца Фердинанда . Це один з найкрасивіших замків Чехії.

    
Купуючи тури в Чехію з Москви , варто включити екскурсії по замках і історичних місцях в програму перебування в країні.

    
Екскурсії по країні можна розширити за бажання , тому що це лише мала частина історичних пам'яток , розташованих в безпосередній близькості до столиці . Детально плануючи тури в Прагу , ціни на маршрути та екскурсії можна прорахувати самостійно або обговорити цей план з турагентом . У будь-якому випадку, кожен гість цієї унікальної країни отримає виключно яскраві враження від відпочинку в чудовій Чехії.

Опубликовано: 26.11.2013 14:25

Туры в Чехию из Москвы с посещением знаменитых замковВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia