Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Дім, який збудував L3P Architects

Дім, який збудував L3P Architects

Є в світі різнокольорові будинки, будинки, схожі на музичні інструменти або акваріуми, є криві будинки, але от у Швейцарії придумали нову конструкцію, яка має право називатися унікальною.

У самого підніжжя Альпійських гір, в історичній частині міста Регенсберг знаходиться будинок, над проектом якого трудилася група архітекторів з компанії L3P Architects. Якщо дивитися на нього збоку, то помітно, що будинок як би розділений на три квартири. Вони не залежать один від одного і в них проживають три різні сім'ї . Так склалося, що всі сім'ї разюче відрізняються один від одного своїми віковими категоріями і пріоритетами. Заходячи в кожну квартиру, можна випробувати справжнє здивування того, наскільки кожна має свою особливість. Кімнати розташовані по-різному, причому пропорції їх і співвідношення також різняться. Спальні та вітальні можна розміщувати в різних частинах будинку. На передньому фасаді безліч балконів, лоджій, терас. Тоді як задня стіна практично глуха.

Але головним акцентом будинку, який вражає відразу, є його ширина. Архітектори ризикнули створити конструкцію шириною всього 9 метрів. І місцеві жителі миттєво охрестили його «Вузьким домом» , що абсолютно відповідає реальному зовнішньому вигляду. Розміщення самого будинку також обрано не випадково - він стоїть на невеликій піднесеності , створюючи відчуття, що будинок прагне вгору, що він витягнутий, високий і витончений.

Опубликовано: 14.11.2013 20:46

Дом, который построил L3P ArchitectsВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia