Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Москва - місто, що варто внести до свого списку з туризму!

Москва - місто, що варто внести до свого списку з туризму!

Безліч росіян вважає Москву зайво пафосним і претензійною містом , а москвичів зазнався снобами , що живуть за рахунок всієї решти країни . Чи так це насправді ?

    
Але це все питання політичних акцентів . Що ж до Москви як об'єкта туризму , то вона ніколи не втрачала своїх високих позицій. Незважаючи на те , що архітектура столиці на перший погляд приїжджого може показатися безглуздою , як ніби хто взяв різні будинки , перемішав їх до купи і кинув абияк і тепер вони мимоволі повинні якось сусідити : купецькі будинки , палаци колишньої аристократії , бізнес -центри , храми , готелі метро Бібліотека ім Леніна , торговельні центри , будинок МДУ і ще безліч різних будов , мало поєднуються між собою.

    
І насправді така думка вірно , якщо розглядати Москву з точки зору архітектурної цінності , то поціновувачі будуть розчаровані. Це не Берлін , що не Лондон , не Париж і не Відень , де можна не відвідувати ніякі музеї, оскільки саме місто - один суцільний музей . І це далеко не Санкт -Петербург з його похмурою урочистістю і єдністю у сірій гамі.

    
Москва - це місто для тих туристів , хто хоче зрозуміти сучасну Росію , стрімку і в той же час вальяжную , грубу і в той же час душевну. Столиця - це змішання всіх смаків і стилів і кожен тут знайде те , що йому до душі. Театри , музеї , виставки , клуби , ресторани , кафе,готелі метро Вулиця Горчакова , Арбат , проспект Миру - всі ці назви ми так чи інакше зустрічали в книгах або кіно . І коли прогулюєшся по них , то мимоволі відчуваєш себе героєм одного з таких фільмів або роману.

    
І незважаючи на всю недоладність , снобізм і вічну гонитву за благами життя , Москву не менш ніж Петербург можна назвати культурною столицею . Пушкінський музей чи Третьяковська галерея за сукупністю може і не мають таку величезну колекцію картин , як Ермітаж , але від цього їх цінність ніяк не зменшується . У їх стінах ви можете доторкнутися в мистецтву світового масштабу. Те ж саме можна сказати і про Великому театрі опери та балету , нітрохи не менше знаменитому на весь світ оплоті російської балетної школи , ніж Маріїнський театр . А постановки мхатівської трупи користуються успіхом не тільки в Москві , але і по всьому світу .

    
І все це ви можете побачити своїми очима , доторкнутися до культури сучасної Росії . У чому ви точно можете бути впевнені , так це в тому , що свою відпустку в Москві ви запам'ятаєте надовго , тому що це місто подарує вам незабутні миті впізнавання і новизни одночасно.

Опубликовано: 08.11.2013 11:57

Москва – город, который стоит внести в свой список по туризму!Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia