Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Листопад - час небіжчиків

Листопад - час небіжчиківПочаток листопада знаменується святами, присвяченими небіжчикам. В Америці це Хеллоуїн, а в Мексиці - День Мертвих. Вперше по всій країні пройде фестиваль «Салон Катріни», сценарій якого запропонувала столиця західного штату Халіско - Гвадалахара.
Катріна - це спеціальна фігурка жіночого скелета. Учасники фестивалю будуть переодягатися в Катрін, і простувати з декількох точок, зустрічаючись перед будинком Інституту культури Кабаньяс. Також у програмі фестивалю будуть проходити культурні та розважальні заходи. Брати участь у процесії планують більше 1,5 тисяч осіб.
Маршрути учасників виглядають таким чином. Туристичні автобуси рухатимуться від площі Дітей - героїв, кінні візки вирушать від монумента Лос-Аркос, велосипедисти поїдуть від Муніципального палацу Гвадалахари, а прості пішоходи почнуть хід з парку Революції. Кінцева точка маршруту зустріне учасників дегустацією шоколаду та Хліба Мертвих - це таке специфічне частування, випікається у вигляді круглих буханців хліба з малюнком з тіста у вигляді кісток.
День Мертвих святкується по всій Мексиці, а також Сальвадорі, Гватемалі і Гондурасі. Цей день співпав з двома католицькими датами - Днем Всіх Святих 1 листопада і Днем Всіх Душ 2 листопада. Мексиканці у цей день готують страви, що навівають думки про смерть, провідують кладовища і навіть влаштовують на них подання для туристів.

Опубликовано: 31.10.2013 18:51

Ноябрь – время покойниковВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia