Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Топ-5 кращих місць Барселони

Топ-5 кращих місць Барселони

По праву одним з найбільш яскравих і красивих міст світу вважається Барселона. Напевно, навіть пари місяців буде мало для того, щоб познайомитися з цим унікальним місцем, не кажучи вже про традиційний турі в стилі "галопом по Європах". Але у випадку, якщо ви все ж запланували короткостроковий візит до Барселони, надаємо вашій увазі топ-5 місць, які неодмінно варто песети під час перебування в місті, щоб відчути його дух і вірно скласти маршрут.

Якщо цирк починається з гардеробу, то Барселона починається з Собору Святого Сімейства (собор Sagrada Familia), найвідомішого і грандіозне творіння генія Антоніо Гауді. Каталонським архітектором воістину було створено фантастична споруда, милуючись яким 90% туристів мимоволі відкривають рот. На сьогоднішній день до цих пір продовжується будівництво собору, завершити яке планується до 2026 року.

Бульвар La Rambla - справжнє серце Барселони. Бульвар починається з площі Каталонії і простягається вздовж до самого моря, занурюючи туристів в атмосферу вічного свята. Експресивні торговці, вуличні жонглери і музиканти, величезна різноманітність вуличних ресторанчиків - все це оточить вас під час прогулянки по бульвару. До слова, якщо у вас виникне бажання зупинитися поблизу La Rambla, слабкий і комфортабельний Hotel Del Comte розташований в 15-ти хвилинах ходьби від бульвару, недалеко від ж \ д і метро станції Сантс.

Ще одним неповторним творінням Антоніо Гауді є парк Гуеля - казкове поєднання житлового фонду і садів. Серед корінних жителів парк прийнято називати "врата в казку". Насправді, варто тільки потрапити в це місце, відразу здається, що ти переносишся в країну чудес, так яскраво описану Льюїсом Керроллом. Прогулюючись звивистими доріжками парку Гуеля і милуючись приголомшливим видом, який відкривається на Барселону, мимоволі починаєш розуміти, що хотів передати Гауді і яку створити атмосферу при створенні парку.

Мандрівники з досвідом стверджують, що ніщо так не передасть атмосферу міста, як ринок Бокерія, в зоні якого розташований Hotel Medium Prisma, де ви воістину зможете прочувтсовать каталонський колорит. Жвава торгівля на ринку продовжується протягом всього дня, а достаток пропонованих продуктів збентежить навіть найдосвідченіших покупців.

Навіть якщо ви не є футбольним фанатом, неодмінно варто відвідати стадіон Камп Ноу - справжню святиню каталонців, якщо пощастить, можна потрапити на футбольний матч і прочувтвовать всю любов місцевих жителів до своєї команди і своєму місту.

Опубликовано: 28.05.2013 16:02

Топ-5 лучших мест БарселоныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia