Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Гарна відпустка у Росії

Гарна відпустка у Росії

Кожен сприймає слово «відпустка» по-різному. Одним хочеться якомога більше часу провести у себе в ліжку за чашкою чаю або ж в Інтернеті, другим же подавай гори або волейбольний м'яч. Однак усіх об'єднує одне: люди хочуть провести час так, щоб після відпустки мати запас енергії на весь рік. Для цього люди часто відправляються в інші країни і міста, де є готелі з хорошим сервісом, різні розважальні програми, пам'ятки та цікаві фестивалі. Однак, перш ніж збиратися в дорогу, потрібно відповісти на питання: «Куди відправиться так, щоб відпочити і недорого, і зі смаком?».

    
По-перше, варто відзначити, що багато туристів, які не люблять оплачувати, або ж не можуть оплатити дорогих поїздок за кордон - воліють подорожувати нашою батьківщині. Благо - історичних пам'ятників і місць, в яких живе історія, у нас вистачає. Крім цього, ви без зусиль зможете забронювати номер заздалегідь по телефону або інтернету - так, наприклад, якщо ви збираєтеся в Санкт-Петербург - вам достатньо заздалегідь подзвонити в готель з хорошими відгуками. Приміром, відгуки про готель Меншиков говорять самі за себе - тут вам не доведеться думати ні про харчування, ні про інші необхідні блага. У Санкт Петербурзі ви зможете знайти багато цікавого. Тут на вас чекає ціла плеяда музеїв, білі ночі, красива набережна, і, звичайно ж, розвідні мости. І це тільки початок величезного списку пам'яток екс-Ленінграда.

    
Також досить хорошим варіантом для будь-якого туриста залишається Москва. У столиці кожен зможе знайти саме те, що йому до душі - хтось буде цілими днями ходити по місцевих соборах, хтось - по музеях або паркам. Москва подарує кожному туристу незабутні враження, адже старовину в поєднанні з сучасною архітектурою, роблять місто унікальним. Тут також не виникне жодних питань з ночівлею - відгуки про готель Матисов Будиночок показують, що тут варто зупинитися не на один - на кілька днів, адже завдяки прекрасним умовам в готелі ви добре відпочинете і будете мати величезну кількість часу на поїздки по столиці.

    
Не варто також забувати про інших містах Росії - сьогодні інфраструктура в них досить розвинена, а тому у вас буде можливість комфортно провести ніч практично в будь-якому. Також багато міст мають величезне культурну та історичну спадщину, яке гідно того, щоб ви з ним познайомилися. Про кожного з міст інформацію дізнатися ви зможете в Інтернеті - таким чином, ви будете знати, куди і навіщо їдете.

Опубликовано: 20.05.2013 15:46

Хороший отпуск в РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia