Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Наші діти закордоном

Наші діти закордоном
Виснажуюча, голодна дитина, покрита брудом, кров'ю і синяками, повільно бреде у бік будинку по жаркій пустелі, збираючи по дорозі кірки хліба… Приблизно такі картини малюються перед очима батьків, що уперше відправили дітей у дитячі табори за рубіжом, за кордоном. Це недивно, тому що кожен батько шалено хвилюється, не маючи можливості проконтролювати відпочинок дитини далеко від себе. Принадні перспективи і жахлива реальність - як же бути батькам?
Не можна категорично заявляти, що відпочинок закордоном краще за вітчизняний. Просто дітям корисно знайомитися з новими місцями на карті, розширювати кругозір, пізнавати незвідане. Якщо фінанси дозволяють витрату пристойної суми, то чом би не порадувати нащадка подорожжю в Єгипет або Туреччину. Головне - все зважити мільйон разів.
В першу чергу, запам'ятаєте, що путівка в табір закордоном не може дешево коштувати. Послуги керівників, що займаються з дітьми, недешеві, тому що відповідальність вища. Їх завдання - увійти в контакт з кожною дитиною і стежити за якістю його відпочинку. Ринок дитячого відпочинку досить вузький. Існує лише близько десятка надійних і чесних туроператорів, здатних забезпечити відпочинок по високому класу. Тому замисліться: що може дати відпочинок за "копійчану" вартість? Відповідь ясна - ничого.
У другу чергу, ретельно ознайомтеся з договором, в якому прописані найдрібніші подробиці. Хвилюють якісь пункти? Перепитуйте, уточнюйте, дописуйте - це ваше право. Ви відправляєте найдорожче, що у вас є - вашу кровиночку.
Також з'ясуєте, який спосіб зв'язку дозволяється в тому місці, куди ви відправляєте дитину. у деяких таборах мобільні телефони взагалі заборонені. Керівництво дозволяє здійснювати зв'язок факсом в певні дні. І це не примха керівництва. Надто багато курйозів відбувалося з дзвінками по телефону, коли злякані батьки витрачали скажені суми, мчавши закордон за своїм чадом. А в результаті виявлялося, що дитина або пожартувала, або не зрозуміла, або була під впливом хвилинної емоції. У одному з болгарських таборів під час святкування "Дня втопленика" (типу Івана Купали) десятки дітей повідомили своїх батьків, що у них в таборі втопленики.
Загалом, серйозний підхід до вибору туроператора, ретельне продумування усіх дрібниць, підготовка дитини до різних ситуацій - усе це дасть вашому нащадкові відмінний, активний, бурхливий, насичений подіями, відпочинок!
Опубликовано: 28.02.2013 20:46

Наши дети заграницейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia