Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Тури в Ларнаку, Кіпр

Тури в Ларнаку, Кіпр

Ви збираєтеся на відпочинок, і знову, судячи з бюджету, на горизонті маячать знайомі країни ... А так хочеться подивитися світ, побувати в якихось незвичайних місцях ... Як раз палаючий відпочинок на Кіпрі 2013 року і дозволить вам відхилитися від звичного маршруту і побувати в державі, де можна отримати одразу все курортні задоволення. Чисте море, спокійна обстановка, низькі ціни, ввічливі люди, відмінна кухня - все це чекає вас на чудових кіпрських курортах.

Один з кращих для курортного відпочинку міст - Ларнака. Розташований він на південно-східному узбережжі острова, і тут є все, що потрібно для спокійного відпочинку. Морю і пляжам були присвоєні «сині прапори», що символізує вищий ступінь екологічної чистоти. Ну, а сонце над Кіпром завжди світить ясне.

Всього ж в Ларнаці кілька пляжів. Маккензі знаходиться на 2,5 кілометри південніше міста. Чистий біло-сірий пісок, пологий спуск у воду - відмінне місце для прийняття сонячних ванн і купання з дітьми, а також для дайвінгу. Пальмовий пляж розташувався поруч з центральною набережній, де зосередилися всі кращі магазини і ресторани, поруч стоянка, де можна взяти напрокат яхту або катер. Пляж Форос знаходиться трохи далі від міста, біля села Паралімні, і тут дуже мало публіки. CTO Beach - пляж для людей спортивних. Тут грають у волейбол, змагаються в різних видах спорту.

У Ларнаці дуже багато готелів самого різного класу, але навіть двозіркові і тризіркові знаходяться в першій береговій лінії. Ціни досить помірні, при цьому якість сервісу досить високе: все ж Ларнака поки не стала надпопулярним курортом, і публіка, відпочивши деньок інший від перельоту (в Ларнаці знаходиться аеропорт), воліє розселятися по узбережжю, залишаючи номери пустувати. Тому власники і ведуть боротьбу за кожного клієнта.

Неподалік від Ларнаки знаходяться інші курорти, наприклад Айя-Напа, Нікосія та молодий, але успішно розвивається Протарас. Кожне з міст може запропонувати туристу щось своє. Якщо мандрівники воліють недорогий відпочинок, то, швидше за все, вони вибрали доступний за цінами, але вельми перспективний Протарас. Любителі гарячих дискотек і всього «самого-самого» виберуть Айя-Напу, ну, а в столиці Кіпру поселяться любителі розкоші і міських задоволень.

До речі, в кожен з міст можна з'їздити на екскурсію, причому на громадському транспорті або на таксі, адже вони дійсно розташовані дуже близько один від одного. У Протарасе можна подивитися православний храм Святого Іллі Пророка XIV століття. Після цього прогулятися по мальовничому узбережжю, де в скелях водою і вітром прориті сотні печер і арок. Якщо йти у вірному напрямку, то можна досягти мису Греко - це дуже гарне місце.

Айя-Напа - зовсім інше місто, тут вам запропонують повний букет відпускних задоволень. Морський музей флори і фауни, дельфінарій, дорослий аквапарк, де кожен атракціон стилізований під персонажа давньогрецьких міфів. Є тут і дитячі розваги - картинг, аквапарк, Парк динозаврів. Нікосія - осереддя магазинів, сувенірних крамничок, центр відправлення екскурсій по всьому острову, відмінне місце, щоб купити вина та вироби народної творчості. Крім того, вам принесуть задоволення піші прогулянки серед пам'ятників, тінистих алей, особливо в пологій частині міста. Не дарма турки так і не віддають ту частину міста, яку відібрали у Кіпру століття тому.

Відпочинок на Кіпрі та в Ларнаці, безумовно, буде для вас приємним, але все рано чи пізно закінчується. Щоб гарненько відпочити в наступний раз, вибирайте недорогі путівки до Греції в січні. Це теж прекрасна країна зі спорідненою Кіпру культурою, і ви напевно знайдете там не менше захоплюючого і приємного для себе.

Опубликовано: 21.01.2013 16:51

Туры в Ларнаку, КипрВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia