Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Храм Різдва у Віфлеємі

Храм Різдва у Віфлеємі

Храм Різдва у Віфлеємі був внесений до списку спадщини ЮНЕСКО на прохання держави Палестина.
ЮНЕСКО задовольнила строкову заявку Палестини про занесення Храму Різдва Христового у Віфлеємі в "Перелік світової спадщини у небезпеці". За таке рішення проголосувало більшість комітету організації. Виконавчий рада культурної організації ООН ухвалив включити храм, який вважається місцем народження Ісуса Христа, до списку об'єктів Всесвітньої спадщини незважаючи на заперечення Ізраїлю, влада якого назвала це рішення "політично мотивованим".
Представники влади Палестини пояснили свій крок: "Ми віримо, що це перший крок у напрямку захисту цієї величної і дорогої церкви в Палестині - культурного, громадського та релігійної спадщини, який нам випало берегти. Ми сподіваємося, що зможемо використовувати це, щоб відстояти право захищати нашу культуру, нашу історію і ідентичність".
Відомо, що в жовтні минулого року Сполучені Штати Америки та Ізраїль припинили фінансування ЮНЕСКО після того, як учасники генеральної конференції організації виступили за надання палестинцям повного членства. Варто нагадати, що на початку червня було відібрано чотири об'єкти пам'яток культурної спадщини Львівської області як потенційних кандидатів для внесення до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Опубликовано: 10.12.2012 02:01

Храм Рождества в ВифлеемеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia