Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Храми Майя

Храми Майя

Ламанай - це храм, який розташований в північній частині Белізу. Колись він був великим містом цивілізації майя. Археологи не повністю вивчили всі руїни, які залишилися від цього колись великого міста. Їх робота зосереджена на оновлень і подальшої реставрації тридцяти трьох метрового храму, який знаходиться на території зруйнованого міста. Один з найкрасивіших храмів майя - Ламанай.
Караколь - велике місто, який розташований на території Белізу. Загальна площа становила 168 квадратних кілометрів. На піку розвитку це місто населяло сто п'ятдесят тисяч громадян. Сьогодні збереглася 43 метрова піраміда Канна.
Коба - стародавнє місто, який розташований на території Мексики. Це досить велике місто, в момент процвітання він містив близько п'ятдесяти тисяч жителів. Більшість пам'яток міста побудовані в період 500-900 роки. Коба містить пару великих пірамідальних храмів. Найбільша піраміда Нохоч Мул становить приблизно 42 метрів у висоту.
Копан - це місто, яке розташоване в західному Гондурасі. Він був не великий, але дуже відомим завдяки цілому ряду чудових стел. Окремі з кам'яних споруд датуються дев'ятим століттям до нашої ери. У цьому місті зберігся храм майя, його висота 30 метрів. 

Опубликовано: 15.11.2012 05:51

Храмы МайяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia