Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Безкрилі ківі і нащадки динозаврів

Безкрилі ківі і нащадки динозаврів

Сфера туризму стають з кожним роком все більш важливим елементами Нової Зеландії. Розташування країни, краса її природи і високий рівень сервісу, зручність транспортних структур і розвиток активних програм залучення туристів в країну є основними факторами.
У 2006 році країну відвідало рекордне за всю історію кількість туристів - 2,5 мільйона чоловік. В середньому кожен турист перебував у країні 20 днів, і вони сумарно витратили в країні більше 6,5 мільярдів доларів. Основна кількість туристів становлять жителі Австралії. Значно зросло час кількість туристів з Китаю, і вони склали другу за загальною кількістю групу туристів, що відвідали країну. Далі туристи з США, Німеччини, Південної Кореї, Японії.
Нова Зеландія - останнє місце на землі, де можна побачити тварин і рослини, які давно припинили своє існування: пишні папороті, чудові дикі квіти, вікові дерева, лісу каурі, безкрилі птахи ківі, які вижили завдяки відсутності хижаків на острові, гігантські равлики вето, рептилії з рисами динозавра, які є нащадками дикої природи доісторичного періоду.
Відпочинок в Новій Зеландії - найкращий відпочинок для шукачів пригод - занурюватися в морські безодні, парити над хмарами, проникати в земні надра в пошуках скарбів. Нова Зеландія - батьківщина найбільш захоплюючих екстремальних розваг.
Wellington - один з найкрасивіших міст Нової Зеландії. На його гербі написано: "Чудовий по місцеположенню"
Місто Веллінгтон - столиця Нової Зеландії. Він знаходиться в самому центрі говударства, на краю Північного острова, біля протоки Кука. Завдяки розташуванню ("ревуть сорокові" широти) місто відоме нескінченними вітрами. У 1865 році столиця Нової Зеландії перемістилася з міста Auckland в Wellington.
Wellington має англійські обриси, це відчувається в архітектурі (особливо церков). Веллінгтон розташований по берегах декількох бухт, на схилах гір, що спускаються до моря. Він оточений горами і частково стоїть на горах. Клімат Веллінгтона досить теплий і вологий, але дуже мінливий, у тому числі протягом одного дня.

Опубликовано: 30.09.2012 06:40

Бескрылые киви и потомки динозавровВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia