Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Прекрасна Астана

Прекрасна Астана

Етнічний парк "Карта Казахстану - Атамекен" - унікальний музей під відкритим небом. Його площа - 1,7-гектар міських визначних пам'яток, історичних пам'яток Казахстану. Всього 14 областей і два міста республіканського значення: Астана і Алмати. У них представлено різноманітність природно-кліматичних зон, ландшафтів, архітектури, містобудівних ансамблів. Головне в цьому - пам'ятки історії та культури.
Вежа Байтерек - символ міста, його візитна картка. Її висота - 105 метрів. На висоті 97 метрів розміщена обсерваторія - майданчик, що дає можливість побачити місто з висоти польоту. Цифра 97 обрана не навмання. Вона символізує рік оголошення столицею Астани. У вежі є художня галерея, акваріум і ресторан.
По-казахськи, Байтерек - тополя. Тобто хмарочос - це тополя зроблений з металу, скла та бетону. Він унікальний за задумом і грандіозний по реалізації: металева конструкція в 105 метрів, вагою понад 1000 тонн стоїть на 500 палях. Верх вежі має форму кулі з діаметром в 22 метри, вагою 300 тонн зі скла типу "хамелеон", яке меняюет колір залежно від світла Сонця.

Опубликовано: 10.09.2012 23:26

Прекрасная АстанаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia