Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Вища освіта за кордоном за програмою Еразмус стане ще доступнішим

Вища освіта за кордоном за програмою Еразмус стане ще доступнішим

Сьогодні перспектива отримати освіту за кордоном є дуже райдужною, адже диплом європейського зразка - це хороша інвестиція в своє майбутнє. З цією метою створено безліч програм з обміну студентами між країнами. Найвідоміша з них називається Еразмус, за найскромнішими підрахунками за навчальний рік з 2010 по 2011 вона побила всі рекорди популярності в світі, так як гранд на вищу освіту за кордоном в її рамках отримали понад 230 000 студентів. В найближчі роки програма Erasmus отримає подальший розвиток, об'єднавши під своєю егідою 7 нині існуючих і діючих проектів.

Бюджет в 460 млн. євро станом на 2010/11 рік - це, на думку експертів, далеко не межа можливостей, кількість бажаючих отримати вищу освіту за кордоном значно перевищує пропозицію. Програма Еразмус була зразком ефективності з 1987 року, коли була затверджена, і до 2007 року, коли у студентів з'явилися хороші шанси на працевлаштування за місцем навчання. З цього моменту попит на освіту за кордоном з обміну неймовірно зріс, тому Єврокомісія наполягає на необхідності розширення програми. Зміни внесуть чимало нюансів в Еразмус, проте основним поліпшенням стане розширення бюджету, який на 2014-2020 роки складе приблизно 19 млрд. євро. Покращена програма покликана зробити вищу освіту за кордоном реальністю для 20% студентів.

Основні засоби фінансування (трохи більше двох третин), як і раніше, підуть на надання грантів студентам на навчання. Особливе місце в системі розподілу коштів займуть також гранти для викладачів, серед яких також зростає число охочих виробляти освіту за кордоном. Решта коштів передбачається розподілити на розвиток співпраці між навчальними закладами, житловими комплексами і організаціями, що надають робочі місця.

Цифри говорять самі за себе. Освіта за кордоном стане ще доступнішим завдяки виросло бюджету, який за прогнозами зможе задовольнити попит. Крім цього, до основних 32 країнам-учасницям Еразмус додадуться нові, тим самим розширивши вибір для студентів, що бажають отримати вищу освіту за кордоном.

Опубликовано: 07.06.2012 12:42

Высшее образование за рубежом по программе Эразмус станет еще доступнееВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia