Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Мототуризм

Мототуризм
Чи знаєте ви, що ADAC - німецький союз готелів, ресторанів провів практичне дослідження землі Північний Рейн-Вестфалія, а потім вибрав місця, які відмінно підходять мотоциклістам?
Уже понад шістдесят установ отримали почесний знак якості. Дане рішення діє протягом 3 років, воно триває виключно і тільки після чергової перевірки. А з повним списком бажаючі мотоциклісти можуть познайомитися по сайту ADAC, першим готелем району Північного Рейну-Вестфалії, який був нагороджені відміткою експертів, є Hotel Schildsheide знаходиться в області Еркрат-Хохдаль. Це неподалік від Дюссельдорфа.
А раніше компанія ADAC провела широкі дослідження в знаменитих Баварії та Бранденбурзі. Зазначимо, особливу увагу отримали установи, які планують спеціальні умови мотоциклістам. Так, повинна бути як стоянка, так і ряд важливих додаткових сервісів, це чищення і змащення, навіть консультації по їзді на мотоцікле.В якості приємного бонусу розглядалося неодмінно наявність карти доріг і маршрутів підходящих для мотоцикла.
Опубликовано: 10.05.2012 22:06

МототуризмВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia