Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

В Європу на шару

В Європу на шару
Халяву люблять майже всі. Але, чи все. Тим не менше, більшість людей справді не цінує тих речей, які даються нам безкоштовно. Але, дуже часто "безкоштовно" може означати тільки те, що за послугу не потрібно платити грошима. Проте завжди треба мати в розпорядженні посмішку, рада, гарний настрій та інше ...
Є деякі корисні поради, які по-справжньому допоможуть знизити грошові витрати в ході подорожей до мінімуму або взагалі помандрувати безкоштовно.
Одна з цікавих речей - Каучсерфінг. Це одне з найбільших у всьому світі туристичних спільнот. Жителі на місцях приймають мандрівників безкоштовно, допомагають їм і при необхідності показують свою країну, місто або село зсередини саме таким, як вони сприймаються місцевими людьми.
Так, мандрівник має можливість відчути місцевість і відчувати себе туристом, приймаюча сторона виступає в ролі нового товариша або провідника.
Обидва каучсерфера залишають відгуки. Це дає можливість співтовариству залишатися обізнаними, толерантними і відстежувати недобросовісних або неприємних людей.
Опубликовано: 07.05.2012 22:13

В Европу на шаруВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia