Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Данія зсередини

Данія зсередини

Три сотні данців, які думали, що виграли достатньо грошей, щоб в розкоші прожити кілька життів, миттєво зрозуміли, що цих грошей не вистачить навіть на вихідні.
Виявилося, державна лотерея «Danske Spil» помилково розіслала листи людям з величезними виграшами. Зазначалося, що на банківські рахунки їм незабаром потрапить від мільярда до 40 мільярдів євро. За 2:00 надійшли листи зі спростуваннями цієї інформації.
Один з громадян Данії, учасник лотереї сказав: «Це аматорство - розсилати листи. Вони грають з людськими емоціями, влаштовуючи людям американські гірки. Для когось зі слабким серцем це могло мати фатальні наслідки ».
Організатори визнали свою помилку із-зі підготовки до нового проекту лотереї: «Ми ось-ось збираємося почати нову лотерею, яка називається« EuroJackpot ». Вона передбачає дуже великі призи. Тому ми додали нулі під час внутрішнього тестування, і люди побачили їх випадково ».
Нова лотерея «EuroJackpot» розігрується в 9-ти різних країнах Євросоюзу.Організатори обіцяють - виграші будуть справжніми. Джекпот може скласти 10-90 мільйонів євро. 

Опубликовано: 24.03.2012 21:19

Дания изнутриВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia