Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

А воно все подорожує: поліція затримала сім фур зі львівським сміттям

А воно все подорожує: поліція затримала сім фур зі львівським сміттям

На Полтавщині поліція затримала сім фур з львівським сміттям.

Першого березня відразу сім фур зі львівським сміттям затримані поліцією на території Кременчуцького району Полтавської області, яка останнім часом все частіше і частіше використовується комунальниками міста Лева як звалище побутових відходів, передає Корупція. інфо

Ми вже неодноразово писали про це, але сьогоднішній «десант» побив усі попередні «наїзди».

Затримання сміттєвозів почалися з самого ранку. Спочатку патрульні Кременчуцького району отримали інформацію від жителів села Маламівка про те, що на автозаправці в їхньому населеному пункті перебувають великовантажні автомобілі з немісцевими номерами.

Наряд тут же виїхав за вказаною адресою і заблокував три фури. Водії ще двох спробували сховатися від патрульних, взявши напрямок в сторону Кіровоградської області, до якої залишалося кілометрів десять.

Проте, з таким важким тягарем далеко їм не вдалося відірватися.

– Затримані водії відмовляються давати будь-які пояснення, посилаючись на те, що вони просто наймана сила, – повідомила прес-офіцер Кременчуцького міського управління поліції Анна Васенко. – У них є документи на перевезення твердих відходів, але товарно-транспортні накладні виписані з грубими помилками.

Наприклад, пунктом доставки у них значиться Полтавська область. На уточнювальні питання, де саме вони повинні були залишити свій вантаж, водії відповідають, що чекали додаткового вказівки на цей рахунок від якогось невідомого їм чоловіка.

Точно таким же чином через кілька годин були затримані ще два сміттєвоза в селі Новоселівка.

Місцеві жителі звернули увагу на великовантажні тентовані машини з неполтавскімі номерами, які пересувалися вулицями населеного пункту.

Оскільки поліція протягом вже декількох місяців просить громадян інформувати про підозрілих пересуваннях сміттєвозів, люди знали, куди звертатися.

Вантаж справді виявився львівського походження, а ось автомобілі належать одній з тернопільських фірм.

До речі, вага вантажу кожної з семи фур становить 25 тонн, і щоб позбутися від нього, вони подолали 900 кілометрів в один бік.

При цьому, за словами Анни Васенко, деякі з них проробляють цей шлях вже не перший раз – раніше їх номери вже «засвітилися» на території області. На жаль, затримати на гарячому їх тоді не вдалося.

Досі лише фіксувалися випадки вивантаження львівських відходів на території Кременчуцького району і найближчих Горішніх Плавнях (за останній тиждень це вже вп’яте).

Слідчі кременчуцької поліції вже розслідують 4 кримінальні виробництва за фактами забруднення земель львівськими відходами.

Затримані ганебні автомобілі блокують зараз місцеві активісти, а тим часом правоохоронні органи готують документи до суду.

Обласна прокуратура перевіряє законність перебування семи автомобілів із Західної України на території Полтавщини.
 

Опубликовано: 04.03.2017 23:02Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia