Читай.net     
♦ Политика и происшествия

Це стосується кожного

Це стосується кожного

Сьогодні у Києві відбувається конференція «Транформація’17», одна із панелей якої присвячена питанню тарифів ЖКГ, передає Корупція.Інфо

Під час дискусії за участі віце-прем’єр-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка та директора з розвитку бізнесу НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка, останній розповів, коли варто очікувати підвищення тарифів на газ для населення.

«Держава ще не вирішила, чи продовжить просити НАК «Нафтогаз» продавати газ на обласні підприємства з газопостачання. З 1 квітня ціна не зміниться, а потім ми хочем побачити від уряду новий механізм і лише після цього зможемо сказати, зміниться ціна на газ, чи ні», – розповів Юрій Вітренко.

Водночас, на думку Геннадія Зубка, стратегія України має полягати у досягненні європейського рівня споживання газу (адже, за його словами, ми споживаємо уп’ятеро більше теплової енергії, ніж у Німеччині, утричі, ніж у Литві і Польщі).

За даними міністерства, потенціал скорочення споживання газу на опалення будинків – 9 млрд кубометрів, у системах теплопостачання – 2,4 млрд. У програмі міністерства йдеться про «теплі» кредити, стимулювання підвищення енергоефективності, монетизація пільг тощо.
 

Опубликовано: 03.03.2017 00:06Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia