Читай.net     
♦ Политика

Янукович власноруч віддав частину України Кремлю

Янукович власноруч віддав частину України Кремлю
Світовій громадськості та журналістам стало відомо про те, що побіжний екс-президент України Віктор Янукович, перед трагічними для країни подіями в 2014 році, писав лист президентові Російської Федерації Володимиру Путіну, щоб Кремль ввів російських військових на землі України. На жаль, це не голослівне звинувачення, яких накопичилося сотні за останні кілька років - це підтверджений військовою прокуратурою факт у вигляді отримання офіційного документа - завіреної ООН копії листа.

За словами головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, документ скріплений печатками ООН, а також місії України при Організації Об'єднаних Націй, надані постійним представником Російської Федерації при ООН Віталієм Чуркіним незадовго до його раптової смерті в Нью-Йорку в лютому поточного року. Процедура вилучення документів була виконана за всіма правилами і їх справжність не піддається сумніву.

Військова прокуратура долучить копію листа до решти документів за матеріалами кримінального провадження проти колишнього глави України на судових засіданнях.

Це нечуваний вчинок по відношенню до нації, яку очолював Віктор Янукович (посаду Президента йому дісталася за підтримки половини населення країни, незважаючи на його кримінальне минуле з двома судимостями), продемонструвавши справжнє обличчя.

В даний час документи ретельно вивчаються, юристи знайомляться з новими даними, зіставляють інформацію з уже наявними фактами, які зумовлять подальший хід слідчих дій.

Опубликовано: 25.05.2017 22:19

Янукович собственноручно отдал часть Украины КремлюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia