Читай.net     
♦ Политика

Україна привітала нового главу Франції

Україна привітала нового главу Франції
Президент України Петро Порошенко одним з перших привітав нового лідера Франції з перемогою у другому турі на президентських виборах. Наступним президентом більшість громадян Франції захотіли побачити ЕмануеляМакрона, який є главою руху «Вперед!».

На офіційній сторінці в Інтернеті українського президента можна ознайомитися з повним текстом привітання переможця, в якому, крім вітальній промові та побажання успіхів, міститься згадка про майбутню взаємодію між країнами і надія на подальшу підтримку України на шляху до Європейського Союзу. Петро Порошенко подякував Макрона за його позицію на стороні України в питаннях російської агресії. Від України президент Макрон отримав офіційне запрошення прибути в Україну з ознайомчим візитом, так скоро, як це буде можливо і зручно.

Слід зазначити, що вибори президента Франції відбулися в травні 2017 року. Громадянам довелося демонструвати своє волевиявлення двічі: оскільки в першому турі жоден кандидат не подолав 50% -ний бар'єр (ЕмануеляМакрона підтримали 23,75% виборців, а кандидата ультраправих сил Марін Ле Пен - 21,53%), довелося організовувати другий тур.

Оскільки паперові протоколи ще обробляються і офіційний переможець буде названий тільки 11 травня, можна робити висновки за інформацією, зібраною з екзит-полів - опираючись на опитування електорату, соціологи назвали переможцем Макрона, який заручився підтримкою 65% французів, які брали участь в процесі вибору президента.

Опубликовано: 08.05.2017 21:27

Украина поздравила нового главу ФранцииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia