Читай.net     
♦ Политика

На що Україні доведеться піти заради траншу МВФ

На що Україні доведеться піти заради траншу МВФ
Нові, антисоціальні, зобов'язання влади перед Міжнародним валютним фондом викличуть вибух в суспільстві, і влада цього боїться, вважає політичний експерт, директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник, пише РІА Новини України.

За словами експерта, зобов'язання антисоціального характеру влади перед МВФ у вигляді збільшення пенсійного віку або вільний обіг сільгоспземель, або плани зі скорочення бюджетників і держслужбовців можуть викликати гостру реакцію суспільства. «Будь-який новий меморандум з МВФ може бути спусковим гачком якщо не для початку соціальних протестів, в яких я сумніваюся, то, як мінімум, для посилення політичного протистояння, для піару опозиційних політичних структур», - підкреслив Бортник.

Він повідомив, що за результатами різних опитувань від 69 до 90% українців не довіряють владі і вважають, що вона «рухається не туди».

«І якщо в цей соціальний котел, вируючий, киплячий ще підкинути меморандум з МВФ ... А там, за попередніми витокам, може бути і підвищення пенсійного віку, і підвищення пенсійного стажу, і продаж землі сільськогосподарського призначення, і скорочення бюджетників, скорочення кількості держслужбовців, і обмеження зростання зарплат і пенсій. Тобто, там багато абсолютно антисоціальних речей, які в суспільстві викличуть агресивну реакцію. І мені здається, влада боїться цього », - заявив експерт.

«З одного боку, кредит потрібен ... З іншого боку, взяти його на попередніх умовах, які узгоджувалися з МВФ, не можна. І хочеться, і колеться одночасно », - констатував Бортник.

Опубликовано: 03.03.2017 23:11

На что Украине придется пойти ради транша МВФВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: