Читай.net     
♦ Политика

Експерт розповів про згубні пристрасті Саакашвілі

Експерт розповів про згубні пристрасті Саакашвілі
Йосип Пескин, відомий медіа-аналітик, розповів про те, що більшість физиогномистов і психологів вважають, що Михайло Саакашвілі, колишній глава Одеської області, має згубну пристрасть - вживає наркотичні речовини, передає replyua.net з посиланням на Обозреватель.

За словами Пескіна, до переліку цих «препаратів» входить не тільки травичка. «Міміка, жестикуляція і різка запальність Саакашвілі свідчать про те, що він приймає сильніші за впливом психотропні речовини, наприклад, метамфін, кокаїн та інші», зазначив медіа-аналітик. Також Пескин підкреслює, що фахівці вже неодноразово говорили про те, що у Михайла Саакашвілі занадто розширені зіниці, а також вельми активна жестикуляція під час виступів, що ще раз доводить його згубні звички.

«Зверніть увагу, що він регулярно стосується вказівним і великим пальцями до кінчика носа. Такий жест властивий людям, які мають кокаїнову залежність », пояснює Пескин. Нагадаємо, що Саакашвілі подав у відставку восени минулого року, пояснивши свій вчинок тим, що він не може працювати в Одесі, оскільки його дії блокують корупціонери.

Опубликовано: 01.03.2017 22:27

Эксперт рассказал о пагубных пристрастиях СаакашвилиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: