Читай.net     
♦ Политика

Експерт дав прогноз по безвізу для України

Експерт дав прогноз по безвізу для України
Глава інституту євроатлантичної співпраці заявив, що на практиці вже у кінці грудня або з січня наступного року запрацює безвізовий режим для громадян України.
Європарламент і Рада Євросоюзу можуть завершити 7-11 листопада консультації відносно принципів дії законодавчого механізму по призупиненню безвізового режиму або suspensionmechanism.
Голосування по законодавчому акту по наданню Україні безвізового режиму спільно з пропозиціями по механізму призупинення безвіза може пройти під час наступного пленарного тижня, який пройде 21-24 листопада, припустив Олександр Сушко.
Варто нагадати, що 26 вересня була представлена доповідь з питання надання безвізового режиму нашій країні, який був підтриманий Комітетом Європарламенту з питань громадянських прав, внутрішніх справ і юстиції. Далі Європарламент, Єврокомісія і Європейська рада приступили до переговорів для узгодженняпозицій. Європарламент і Єврорада може прийняти остаточне рішення до кінця октября-початку листопада, тобто до того, як у Брюсселі пройде саміт Україна-ЄС, намічений на 24 листопада.
20 жовтня президент України Петро Порошенко зустрівся з главою Європарламенту Мартіном Шульцом. Після цієї зустрічі Мартін Шульц повідомив, що прийняття безвізового режиму з Україною підтримує стабільна більшість членів Європарламенту.
Варто нагадати, що вирішення питання по наданню Україні безвізового режиму затягнулося через розбіжності між Європарламентом і Єврокомісією відносно повноважень по призупиненню безвізового режиму.

Опубликовано: 25.10.2016 22:35

Эксперт дал прогноз по безвизу для УкраиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia