Читай.net     
♦ Политика

Представники України та МВФ домовились щодо блокади

Представники України та МВФ домовились щодо блокади

У ЗМІ з’явилась інформація, щ офіційному Києву вдалося вирішити всі спірні питання з Міжнародним валютним фондом, які стосувалися теми блокади Донбасу, інформує replyua.net з посиланням на Корреспондент.net.

Джерела в Кабінеті міністрів України та Національному банку зазначають, що сторони узгодили макроекономічні прогнози та можливі негативні ризики для української економічної сфери через блокування транспортних шляхів на сході України. Деталі домовленостей МВФ та України невідомі, однак в ЗМІ з’явилась інформація, що сторони досягли спільного висновку, що негативний вплив блокади не стане критичним для України. Крім того, є інформація, що тривають обговорення щодо припинення блокування роботи російського дочірнього банку «Сбербанк» на території України.

Нагадаємо, раніше з порядку денного засідання 20 березня Міжнародного валютного фонду зникло українське питання. Пізніше представництво МВФ та українського Міністерства фінансів зазначили, що це було пов’язано з тим, що необхідно уточнити деякі економічні розрахунки, що можуть змінитись віднині через блокаду Донбасу.
 

Опубликовано: 24.03.2017 22:08Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia