Читай.net     
♦ Политика

Порошенко озвучив Європі нову причину посилення санкцій проти РФ

Порошенко озвучив Європі нову причину посилення санкцій проти РФ

Український президент Петро Порошенко назвав причину, чому міжнародна спільнота має посилити санкційні обмеження щодо Москви, інформує replyua.net з посиланням на Корреспондент.net.

На думку глави Української держави, визнання Кремлем документів так званих «ДНР» та «ЛНР» слугує причиною для посилення санкцій. Про це Порошенко заявив сьогодні, 21 лютого, на зустрічі з представником Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги Христосом Стиліанідесом. Порошенко наголосив, що, крім постійного порушення режиму тиші бойовиками, Москва визнає документи, видані на території непідконтрольній Україні. Це, зауважив Порошенко, зухвале порушення Мінських домовленостей та приклад визнання Кремлем сепаратистів Донбасу. Крім того, президент відмітив, що такі дії РФ можна вважати виходом з Мінського процесу. Варто відмітити, що раніше таке ж рішення щодо Мінського процесу озвучував і представник РНБО Олександр Турчинов.

Європейський комісар Стиліандес в свою чергу запевнив українського президента в цілковитій підтримці Євросоюзу України і наголосив, що Європа докладає максимум можливих зусиль для дипломатичного впливу на Росію щодо виконання Мінських угод.
 

Опубликовано: 22.02.2017 17:58Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia