Читай.net     
♦ Без комментариев

Концерн Audi не любить жінок

Концерн Audi не любить жінок
Автомобільний концерн Audi випустив рекламний відеоролик, який виявився провальним, викликавши негативне ставлення аудиторії. У новій відео роботі команда компанії Audi ризикнула порівняти прекрасну половину людства з автомобілями. Користувачів соціальних мереж буквально розлютила невдала іронічна жарт авторів рекламної роботи. Йдеться про рекламний ролик автомагазину, розташованого на території Піднебесної, профілем якого є старі автомобілі.

За сюжетом між героїнею рекламного ролика і машиною б / у проводиться паралель. Всього 30 секунд коштували концерну Audi репутації. Більш того, автори сюжету посягнули на найсвятіше для всіх жінок - образ нареченої. У рекламі показаний фрагмент весільної церемонії, яка різко порушується матір'ю нареченого, яка починає безцеремонний огляд нареченої, як товару. Інспекція закінчується схваленням вибору її спадкоємця, і вона віддаляється, не забувши дати оцінку бюста майбутньої невістки. Підсумкової фразою є рекомендація концерну Audi: «Важливе рішення повинно бути обдуманим».

Громадськість, звичайно, дала невтішну оцінку такої відео роботі. Багато хто заявив про те, що надалі відмовляються від автомобілів Audi. В основному, думки глядачів збіглися, вони порахували таку рекламу хамській, автори якої є жононенависниками і займаються пропагандою сексизму. У підсумку, від керівництва компанії, яке в даний час ніяк не відреагувало на інцидент і утримується від коментарів, чекають публічних вибачень.

Опубликовано: 29.07.2017 15:04

Концерн Audi не любит женщинВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia