Читай.net     
♦ Без комментариев

Гіпертонія з кожним роком молодшає

Гіпертонія з кожним роком молодшає
Раніше вважалося, що підвищений тиск - це віковий недуга, яким страждають люди старшого покоління. Однак, сумна статистика невблаганна. Кількість українців, яких турбує підвищений тиск зростає з кожним роком, а вік гіпертоніків все менше. Наприклад, тільки в Харківській області офіційно зареєстровані в диспансерах 531 тисяч чоловік, яких долає гіпертонічна хвороба.

За даними Харківського обласного центру здоров'я, з 2015 року встановлено, що гіпертонією страждають 41 дитина, батьки яких офіційно зверталися до медиків.

Гіпертонія небезпечна тим, що високий артеріальний тиск підвищує ризики виникнення гострого інфаркту міокарда, ішемічної хвороби серця та інсультів. У першому випадку смертельний результат фіксується у кожного третього пацієнта. Як зазначають медики, захворювання серцево-судинного характеру призводять до того, що близько 33% працездатного населення стають інвалідами різних груп.

Підступність гіпертонічного недуги полягає в тому, що спочатку повністю відсутня симптоматика. Як правило, пізніше майбутні гіпертоніки скаржаться на головний біль, підвищену нервозність, запаморочення, надмірну незрозумілу дратівливість і безсоння. Що стосується підвищення артеріального тиску, то воно піднімається рідко, швидко нормалізуючи. Згодом, такі скачки тиску стають частіше, а показники все далі від загальноприйнятої норми.

Подібні явища і втрата здоров'я викликана різними факторами, основними з яких медики виділяють постійний стрес, недосипання і неправильне харчування. На дітях, також, негативно позначається колосальна надмірне навантаження, викликана шкільною програмою і додатковими гуртками, недолік рухливих ігор і перебування на повітрі.


Опубликовано: 13.05.2017 23:43

Гипертония с каждым годом молодеетВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia