Читай.net     
♦ Без комментариев

Білоруський президент проводить реформу освіти заради свого спадкоємця

Білоруський президент проводить реформу освіти заради свого спадкоємця
Система освіти в Білорусі коштує на порозі реформування. Про це заявлено в планах уряду. Ініціатива виходить від президента Олександра Лукашенка, який виступив зі зверненням до профільного міністерства, вимагаючи зробити простіше все теоретичні складові навчальних програм в школах і вищих навчальних закладах, максимально збільшивши практичні заняття, знизивши загальну навантаження. Також, Батька наполягає на більш пізньому початку навчального дня, можливості відвідувати гуртки і грати з однолітками, замість цілодобового виконання заплутаних і нікому не потрібних завдань, які відштовхують дітей від навчання. До таких ідей Олександра Лукашенка підштовхнув аналіз шкільного життя його сина Колі.

Всі учасники білоруської системи освіти вже втомилися підлаштовуватися під постійні зміни - введення і скасування профільних класів, щорічні нововведення в умовах централізованого тестування. Нещодавно реформа освіти торкнулася тривалості навчання у ВНЗ - замість п'яти років, студенти стали здобувати освіту за прискореною програмою - за 4 роки. Лукашенко вважав, що деякі предмети молодому поколінню взагалі не приносять користі.

Цікавитися системою освіти, особливо шкільного, Батька почав з 2015 року, коли його син Микола відсвяткував 11-річчя. Свої ідеї президент Білорусі підкріплює сюжетами зі шкільного життя або підручників свого сина. Багато хто вважає, що Лукашенко у своїй звичайній диктаторської манері перекроює всю існуючу державну систему освіти для зручності і в інтересах свого спадкоємця.

Опубликовано: 28.04.2017 22:05

Беларусский президент проводит реформу образования ради своего наследникаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia